Visi užsiėmimai

Kai veiki tai, ką mėgsti, idėjos gimsta pačios. ADITI studija vadovaujasi filosofija, kurią vadiname flow. Užsiėmimai, renginiai ir nauji veidai komandoje randasi natūraliai  iš bendro požiūrio ir smagios draugystės.

Kalanetikos treniruotė
Mylinčioms šokį ir kūno plastiką. Ieškančioms moteriškumo ir stangrumo savo kūnui. Tiesios laikysenos ir nebeskaudančios nugaros. Dailesnių kūno linijų – ypač šlaunų, noro kilstelti sėdmenis :) Būdo mankštinis be spaudimo, streso ir prakaito.

Mindfulness mankšta ir meditacija
„Dėmesingumo raumens“ treniruotė, norinčioms geriau suvokti savo kūną ir savo jausmus, atpažinti kaip mus valdo „automatinis pilotas“. Mindfulness suteikia savęs-priėmimo-nekeičiant galimybę, puoselėja švelnumo, atlaidumo, dėkingumo jausmą. Tai proga prisipildyti atsipalaidavimu ir ramybe.

Nėščiųjų mankšta
Įkvėpta kalanetikos, paruošta kineziterapeutės, ši sąmoninga mankšta – tai darnus įsiliejimas į kūdikio laukimo kelionę. Tausojantys ir kūną stiprinantys pratimai gerina savijautą, atpalaiduoja įtampas, ugdo kasdienio taisyklingo judėjimo ir laikysenos įpročius.

Kalanetika su mažyliais (vasarą atostogauja)
Kai norisi sustiprėti ir sugrįžti į gyvybingą, lankstų kūną, bet reikia ieškoti kompromiso – derinti laiką su savo brangenybe. Tiesiname ir stipriname nugaro ir pilvo raumenis, tonizuojame nėštumo nuvargintus dubens dugną. Visa tai be spaudimo ir streso, bendramintiškoje aplinkoje.

Šokiai su kūdikiais nešioklėse (vasarą atostogauja)
Tai laikas, kuomet prisiglaudžiame ir būname artimi vienas kitam šokio erdvėje – stipriname tarpusavio ryšį. Muzikos stilių ir judesio įvairovė sukuria pakilias emocijas, kurias taip lengvai perima mažyliai prisiglaudę prie mūsų. Tai teigiamai įtakoja jų mąstymo ir fizinį vystymąsi.

Muzikiniai užsiėmimai vaikams: kūdikių gestų kalba (vasarą atostogauja)
„Dainuojančių rankučių“ pamokėlės padeda lengviau suprasti vaiko poreikius, susikalbėti su vaiku iki jam pradedant kalbėti žodžiais. Kalbėjimas, dainavimas gestais lavina vaiko smulkiąją motoriką, gerina vaiko kūno kalbos skaitymą bei stiprina ryšį tarp suaugusiojo ir vaiko.