Visi užsiėmimai

Kai veiki tai, ką mėgsti, idėjos gimsta pačios. ADITI studija vadovaujasi filosofija, kurią vadiname flow. Užsiėmimai, renginiai ir nauji veidai komandoje randasi natūraliai  iš bendro požiūrio ir smagios draugystės.

Kalanetikos treniruotė
Mylinčioms šokį ir kūno plastiką. Ieškančioms moteriškumo ir stangrumo savo kūnui. Tiesios laikysenos ir nebeskaudančios nugaros. Dailesnių kūno linijų – ypač šlaunų, noro kilstelti sėdmenis :) Būdo mankštinis be spaudimo, streso ir prakaito.

Mindfulness mankšta ir meditacija
„Dėmesingumo raumens“ treniruotė, norinčioms geriau suvokti savo kūną ir savo jausmus, atpažinti kaip mus valdo „automatinis pilotas“. Mindfulness suteikia savęs-priėmimo-nekeičiant galimybę, puoselėja švelnumo, atlaidumo, dėkingumo jausmą. Tai proga prisipildyti atsipalaidavimu ir ramybe.

Nėščiųjų mankšta
Įkvėpta kalanetikos, paruošta kineziterapeutės, ši sąmoninga mankšta – tai darnus įsiliejimas į kūdikio laukimo kelionę. Tausojantys ir kūną stiprinantys pratimai gerina savijautą, atpalaiduoja įtampas, ugdo kasdienio taisyklingo judėjimo ir laikysenos įpročius.

Kalanetika su mažyliais
Kai norisi sustiprėti ir sugrįžti į gyvybingą, lankstų kūną, bet reikia ieškoti kompromiso – derinti laiką su savo brangenybe. Tiesiname ir stipriname nugaro ir pilvo raumenis, tonizuojame nėštumo nuvargintus dubens dugną. Visa tai be spaudimo ir streso, bendramintiškoje aplinkoje.

Šokiai su kūdikiais nešioklėse 
Tai laikas, kuomet prisiglaudžiame ir būname artimi vienas kitam šokio erdvėje – stipriname tarpusavio ryšį. Muzikos stilių ir judesio įvairovė sukuria pakilias emocijas, kurias taip lengvai perima mažyliai prisiglaudę prie mūsų. Tai teigiamai įtakoja jų mąstymo ir fizinį vystymąsi.

Lila: gyvenimą keičiantis žaidimas
Jei turi klausimą prasidedantį žodžiu KAIP – tai gali liesti bet kurią tavo gyvenimo sritį: sveikatą, materialinę gerovę, santykius, asmeninį tobulėjimą ir pan. – Lila gali padėti tau rasti atsakymą, nurodyti kelią. Žaidimas aktyvina žmogaus vidinį procesą, sukeliantį naujų minčių, asociacijų, budina jūsų intuiciją.