Kalanetika kūno jaunatvei: elegantiškai ir veiksmingai

Mylinčioms šokį ir kūno plastiką. Ieškančioms moteriškumo ir stangrumo savo kūnui. Tiesios laikysenos ir nebeskaudančios nugaros. Dailesnių kūno linijų – ypač šlaunų, noro kilstelti sėdmenis. Būdo mankštinis be spaudimo, streso ir prakaito. „It was like a miracle everybody was searching for… And I found it“, – metodo veiksmingumu žavėjosi ir pati metodo sukūrėja Callan Pinckney. 

KADA: vyksta įvairiu laiku, žr. tvarkaraštį: www.aditistudija.as.me Būtina išankstinė registracija.

KAINOS: pirmas kartas naujokei – 5€. 1 mėn. abonementas: 4 kartai – 40€, 8 kartai – 60€ (galėsite lankyti visus užsiėmimus).

„Mano meilė kalanetikai gimė vos tik įžengiau į pirmąją treniruotę dar 2009 m. Ramūs, grakštūs ir plastiški judesiai, primenantys vaikystėje lankytas šokių pamokas, iškart pelnė mano susižavėjimą. Po 13 treniruočių suglebusios mano „apimtys“ susitraukė 2 dydžiais. Šis komplektas buvo didžioji nuostaba ir atradimas. Ramu, be prakaito ir taip greitai veikia?! Tūkstančiai moterų pasaulyje nuo 1980 m. pulsuoja ir žavisi kaip ir aš,“ – šypsoti studijos įkūrėja, pirmoji Lietuvoje sertifikuota, oficiali THE CALLANETICS EXERCISE METHOD mokytoja Aistė Gustė-Jančiukienė.

PLAČIAU APIE KALANETIKĄ