Kainos ir dovanos

NAUJOKEI

  • Pirma kalanetikos treniruotė – 5 €, kalanetika judesyje – 8€, šokiai su kūdikiais – 8€. Vienkartinis apsilankymas be abonemento – 11 €.
  • -20% nuolaida 1 mėn. abonementui. Sumos su nuolaida: 4 k. – 32 €, 8 k. – 48 €, 12 k. – 67 €.

DĖMESIO! Įsigyjant pirmą abonementą tik Šokiams su kūdikiais arba tik Kalanetikos judesyje treniruotėms: 4 k./mėn. – 40€.

ABONEMENTAI

Rezultatams pasiekti reikia laiko – kad išmoktumei pratimus, imtumei jausti kūno atsaką, susiformuotų taisyklingos laikysenos įpročiai. Kūno fizinės savybės „nestovi vietoje“ – jas arba puoselėjame, arba jos ima menkti. Tad pastovumas – puikus kelias palaikyti formą ir ritmą. Įsikvėpki ADITI merginų atsiliepimais ir sėkmės istorijomis!

Treniruotes gali lankyti įsigijusi 1 mėn. trukmės abonementą arba mėgautis narystės teikiamais privalumais ir dovanomis:

Abonementą užsisakyki rezervavimo sistemoje. Sumokėti galėsi atvykusi į pirmąją treniruotę. Nuolaidos kodai užsisakant:

  • pirmą abonementą naujokei – Nuolaida20
  • 3 mėn. narystės abonementus – 3menesiai (nurodyki kiekį 3)
  • 6 mėn. narystės abonementus – 6menesiai (nurodyki kiekį 6)

NARYSTĖS PRIVALUMAI

  • Mažesnė kaina. Pasirinkusi 3 arba 6 mėn. narystę, kas mėnesį mokėsi atitinkamai mažesnę kainą, nei mokėtumei už įprastą 1 mėn. abonementą.
  • Dovanojamos treniruotės. Papildomai 1 arba 2 treniruotės pridedamos dovanų.
  • Abonemento pratęsimas. Atitinkamai abonementą galėsi pratęsti 2 ar 4 savaitėms.
  • Treniruočių perkėlimas. Jei numatytus mėnesio kartus nespėsi „išvaikščioti“, juos galėsi perkelti ir į kitą mėnesį.

SVARBU! Narystės susitarimas pagrįstas nuoširdumu ir laisvanorišku lojalumu. Į Tavo įsipareigojimą lankyti atsakome lankstumu ir asmeniniu dėmesiu.

ATEIK SU DRAUGE ARBA ATSIŲSK JĄ VIETOJ SAVĘS

Įsigijusi bet kurį 8 ar 12 k./mėn. abonementą, 3 kartus per mėnesį gali atvykti su drauge, dukra, mama – padovanoti jai savo kartus iš abonemento. Taip pat 3 kartus gali atsiųsti draugę vietoj savęs.

ATVESK DRAUGĘ – PASIIMK 2 TRENIRUOTES DOVANŲ!

Įsigijusi abonementą, t.y. išbandžiusi kalanetikos malonumą, drąsiai pakvieski ir savo draugę. Draugei tapus studijos lankytoja, atsidėkodamos prie Tavo mėnesio abonemento pridėsime 2 treniruotes dovanų! Žr. rekomendacijos tvarką.

Kilo klausimų? Drąsiai rašyki aiste@aditi.lt, facebook.com/aistegu ar paskambinki +37061144033.