Kainos ir dovanos

PIRMAS APSILANKYMAS

  • 5€ – kalanetikos treniruotė (iki sausio 17 d. – 2€).
  • 8€ – BAR kalanetika, kalanetika su mažyliais, nėščiųjų mankšta, šokiai su kūdikiais.
  • 11€ – vienkartinis apsilankymas be abonemento.

ABONEMENTAI

Rezultatams pasiekti reikia laiko – kad išmoktumei pratimus, imtumei jausti kūno atsaką, susiformuotų taisyklingos laikysenos įpročiai. Kūno fizinės savybės „nestovi vietoje“ – jas arba puoselėjame, arba jos ima menkti. Tad pastovumas – puikus kelias palaikyti formą ir ritmą. Įsikvėpki ADITI merginų atsiliepimais ir sėkmės istorijomis!

Treniruotes gali lankyti įsigijusi 1 mėn. trukmės abonementą arba mėgautis narystės teikiamais privalumais ir dovanomis:

kainorastis

Abonementą užsisakyki rezervavimo sistemoje. Sumokėti galėsi atvykusi į pirmąją treniruotę.

NARYSTĖS YPATUMAI IR PRIVALUMAI

  • Mokėjimas. Galima mokėti visą sumą iškart arba lygiai kas mėnesį. – tą pačią mėnesio dieną. T.y. jei pirmasis mokėjimas buvo birželio 5 d., kitas – liepos 5 d. ir t.t. Nesvarbu, kiek treniruočių spėsi išvaikščioti, mokėjimas pasirinkus 3 ar 6 mėn. narystę – būtinas reguliariai kas mėnesį (na, artimiausią dieną, kai atvyksi į treniruotę).
  • Mažesnė kaina. Pasirinkusi 3 arba 6 mėn. narystę, kas mėnesį mokėsi atitinkamai mažesnę kainą, nei mokėtumei už įprastą 1 mėn. abonementą.
  • Dovanojamos treniruotės. Jei už 3 arba 6 mėn. moki visą sumą iš karto, papildomai gauni atitinkamai 1 arba 2 treniruotės dovanų!
  • Abonemento pratęsimas. 3 ir 6 mėn. narystės abonementų trukmę galime atitinkamai pratęsti 2 ar 4 savaitėms – taikoma visam laikotarpiui.
  • Treniruočių perkėlimas. Jei numatytus kartus per mėnesį nespėsi „išvaikščioti“, juos galėsi perkelti ir į kitą mėnesį, t.y. numatytą bendrą narystės treniruočių kiekį galėsi išvaikščioti per visą numatytą laikotarpį.

SVARBU! Narystės susitarimas pagrįstas nuoširdumu ir laisvanorišku lojalumu. Į Tavo įsipareigojimą lankyti atsakome lankstumu ir asmeniniu dėmesiu.

ATEIK SU DRAUGE ARBA ATSIŲSK JĄ VIETOJ SAVĘS

Įsigijusi bet kurį 8 ar 12 k./mėn. abonementą, 3 kartus per mėnesį gali atvykti su drauge, dukra, mama – padovanoti jai savo kartus iš abonemento. Taip pat 3 kartus gali atsiųsti draugę vietoj savęs.

ATVESK DRAUGĘ – PASIIMK 2 TRENIRUOTES DOVANŲ!

Įsigijusi abonementą, t.y. išbandžiusi kalanetikos malonumą, drąsiai pakvieski ir savo draugę. Draugei tapus studijos lankytoja, atsidėkodamos prie Tavo mėnesio abonemento pridėsime 2 treniruotes dovanų! Žr. rekomendacijos tvarką.

Kilo klausimų? Drąsiai rašyki aiste@aditi.lt ar paskambinki +37061144033.

___
Administracija pasilieka teisę koreguoti kainoraštį.