„Man tai 2 in 1: emocinis atsipalaidavimas ir tinkamas krūvis“: Ingos istorija. Damų kalanetika.

„Kalanetika man tinka ir patinka dėl universalumo – kūnas sportuoja, o dūšia ilsisi ir atsipalaiduoja. Čia žinoma Aistės burtai tokius stebuklus daro, bet man nesinori ir pačios kalanetikos įvardinti kaip treniruočių – tai kažkas daugiau nei vien sportas, kažkas tarp dvasinio ir fizinio tobulėjimo..“, – maloniai ausį atsiliepimu kutena mano ištikimoji lankytoja, ADITI ambasadorė, projekto „Damų kalanetika“ dalyvė Inga.

„Kam sportuoti? Tikrai ne dėl figūros, centimetrų, kilogramų, nors tai irgi svarbu. Nepaisant metų parašytų pase, sau esi ne daugiau 25 ir tikiesi, kad kūnas taip smarkiai nesikeis. Mano gyvenime judėjimo ir fizinio aktyvumo nėra daug, darbas sėdimas, automobilis… Todėl jau pats kūnas pradėjo reikalauti veiklos, judesio. Mes moterys visada pasirūpinam aplinkiniais, o tik tada savimi. Man atėjo laikas rūpintis savimi, kad galėčiau pasirūpinti artimaisiais :)

Aš asmeniškai atradau ne kalanetiką, o jos mokytoją, nes ta spinduluojama energija nuramina, įkvepia ir daro stebuklus! Fizinio krūvio gaunu tiek, kiek reikia ir norisi, emocinis atsipalaidavimas – visu šimtu proc., plius puiki kompanija, nuotaika ir energija. Tikriausiai todėl, atrodo, kad jau labai seniai viskas vyksta, taip turėjo būti ir taip bus.. :)

Labai džiaugiuosi mūsų susitikimu, pažintimi su moteriškiausiu sportu –  kalanetika ir akivaizdžiu pavyzdžiu kaip reikia siekti savo svajonės. Nuoširdžiausias ačiū Tau, Aiste, už rūpestį, kantrybę ir moteriškos auros skleidimą – net sunku nupasakoti koks tai jausmas.. :) Linkiu didžiausios sėkmės!“

Fotografijos: Birutė Bučienė
Make-up: Dovilė Verseckienė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.